Live visitor conversion tracking, Counter, Anti-spam, Heat map, SEO
online inschrijven ontbijt KSVW 2023

online inschrijven ontbijt KSVW 2023

  Beste   Sinds Corona enkele jaren geleden zijn intrede deed, organiseert KSV Wildert in het najaar zijn jaarlijkse ontbijtactie. Dankzij jullie talrijke inschrijvingen en goede...

Save these dates !

Save these dates !

Onderstaande datums kan je alvast in je agenda noteren : - Zat 2/12 Sint om 16u voor U6 tem U10 + multimovers - Do 28/12 om 17u kerstfeestje voor U6 tem U13 - Familiedag zat 4/5/24 - We doen...

De Joma webshop van KSV Wildert

De Joma webshop van KSV Wildert

Voortaan kunnen alle leden, medewerkers en supporters via deze weg 24 op 24 hun favoriete sportitems aankopen. Met slechts enkele kliks kan je jouw clubtraining, clubshirt, sweater, tas of andere...

  • online inschrijven ontbijt KSVW 2023

    online inschrijven ontbijt KSVW 2023

  • Save these dates !

    Save these dates !

  • De Joma webshop van KSV Wildert

    De Joma webshop van KSV Wildert

kbc kbc2
   

 

Beste

 

Sinds Corona enkele jaren geleden zijn intrede deed, organiseert KSV Wildert in het najaar zijn jaarlijkse ontbijtactie. Dankzij jullie talrijke inschrijvingen en goede commentaren hebben we besloten om deze traditie verder te zetten in plaats van onze restaurantdagen terug te organiseren. Om onze club draaiende te kunnen houden is dit voor ons een zeer belangrijke bron van inkomsten.
Na het succes van vorig jaar, kan U op 10 december nogmaals genieten van een lekker ontbijt (keuze kind, volwassene of luxe), dat ook nog eens aan huis wordt geleverd in Essen en omgeving.

Interesse? Twijfel niet! Steun onze club en bezorg ons jullie bestelling online via onze website (www.ksvwildert.be) of via het invulformulier dat je hier kan terugvinden. Betalen doe je bij voorkeur via overschrijving, op IBAN: BE82 7330 0281 6868 met vermelding ‘naam van besteller’. Indien je toch cash wil betalen, bezorg je ons dit ingevuld formulier samen met het gepaste bedrag in een gesloten envelop op één van de onderstaande adressen.

Patrick Kustermans – Kalmthoutsesteenweg 149, Erik De Crom – Rooiendamlaan 17, Johan Bijsterveldt – Kalmthoutsesteenweg 226, Erwin Van Loon - Oude baan 92,Marc Gommeren –  Middenstraat 16, Veerle Lambrechts – Vossenboslaan 66

Hieronder kan je alvast inschrijven. Gelieve alle vakken in te vullen zonder de "ENTER" toets te drukken. Nadat je alles gecontroleerd hebt kan je de knop "VERZENDEN" duwen. Wanneer je via de website hebt ingeschreven zal je binnen de 2 dagen bevestiging krijgen op het ingevulde mailadres.

Alvast smakelijk eten en bedankt voor de deelname! De inschrijvingen worden afgesloten op 3 december 2023.

Met sportieve groeten van KSV Wildert.

Naam:
Adres:
Telnr:
Email:
Volwassene ontbijt.(14€):
Kinderontbijt.(11€):
Luxe ontbijt incl cava, croissant en extra salade.(18€):
Aflever moment:

ontbijt KSVW

e-max.it: your social media marketing partner
   

KSV Wildert dankt ...  

fixed-jes
   
costermans swa vandenberg stevens jochems
   

Inloggen  

   

We hebben 11 gasten en geen leden online

   
   
© KSV Wildert