Live visitor conversion tracking, Counter, Anti-spam, Heat map, SEO
online inschrijving Jules DesTROOPER-actie

online inschrijving Jules DesTROOPER-actie

Beste Ksvw-er, sympathisant Het nieuwe seizoen is weer vlot van start gegaan en we zijn weer super blij dat iedereen zijn geliefkoosde sport weer kan beoefenen. We hebben op ons jeugdtornooi gezien...

KSV Wildert GOES TROOPER!

KSV Wildert GOES TROOPER!

Hallo Iedereen, Coronacrisis. Hamsteren. Mondmasker. Quarantaine. Dit zijn alvast vier woorden die volgens ons genomineerd zijn voor ‘Woord van het Jaar 2020’. Maar ook ‘verenigen’ mag daar zeker...

Opgepast voor de reuze tractors op de weg !!

Opgepast voor de reuze tractors op de weg !!

De maîsoogst is weer begonnen.  Opgepast voor de grote monster tractors op de weg bij het heen en weer fietsen naar de training ... school enz. Stop even en ga aan de kant. Laat deze...

De Joma webshop van KSV Wildert

De Joma webshop van KSV Wildert

Voortaan kunnen alle leden, medewerkers en supporters via deze weg 24 op 24 hun favoriete sportitems aankopen. Met slechts enkele kliks kan je jouw clubtraining, clubshirt, sweater, tas of andere...

verslagen schrijven kan ook leuk zijn!

verslagen schrijven kan ook leuk zijn!

Beste ouders, spelers, trainer, afgevaardigden of supporters, Tijdens het voetbalseizoen trachten wij onze website levendig te houden door het publiceren van een kort verslag bij een gespeelde...

 • online inschrijving Jules DesTROOPER-actie

  online inschrijving Jules DesTROOPER-actie

 • KSV Wildert GOES TROOPER!

  KSV Wildert GOES TROOPER!

 • Opgepast voor de reuze tractors op de weg !!

  Opgepast voor de reuze tractors op de weg !!

 • De Joma webshop van KSV Wildert

  De Joma webshop van KSV Wildert

 • verslagen schrijven kan ook leuk zijn!

  verslagen schrijven kan ook leuk zijn!

kbc kbc2
   

Beste Ksvw-er, sympathisant

Het nieuwe seizoen is weer vlot van start gegaan en we zijn weer super blij dat iedereen zijn geliefkoosde sport weer kan beoefenen. We hebben op ons jeugdtornooi gezien dat iedereen weer heel enthousiast was.  Zoals jullie weten kan je onze club steeds steunen via Trooper.  De CORNET-actie was een enorm succes, maar niet iedere KSVW-er is een liefhebber van zware bier.  Daarom is er nu een nieuwe actie, deze actie is voor de lekkerbekken van koekjes, ‘T is weer koekenbak.

Dit keer laat JULES DESTROOPER haar peperkoeken hartje zien voor alle Trooperverenigingen en dit kan onze club KSVW weer een leuke commissie opleverenVanaf vandaag tem 27 oktober 2021 kan je 3 soorten koekjesdozen

kopen/bestellen Hieronder zie je de 3 pakketten die je kan bestellen en welke commissie dit onze club kan opleveren.

strooper

JDS soorten

Hoe kan je bestellen?  Je kan deze koekjesdozen bestellen tem 27/10, alle bestelde dozen worden geleverd op onze club in de 2e helft van november, begin december.  Daarna zullen we een datum afspreken wanneer je deze dozen kan komen afhalen op onze club.  Iedereen kan bestellen, dus stuur het ook door naar je familie, vrienden, buren, collega’s van het werk,.... Weet dat deze koekjes zeer gegeerd zijn met kerst en feestdagen.   Dus bestel snel je dozen???? via onze website Ksvwildert.be. Je bestelling is pas voltooid wanneer je hebt overgeschreven op ons rekeningnummer BE82 7330 0281 6868. 

KSVWildert dankt jullie alvast om ons op deze manier te steunen????????

Sportieve en gezonde groeten

Bestuur KSVW

Hieronder kan je alvast inschrijven. Gelieve alle vakken in te vullen zonder de "ENTER" toets te drukken. Nadat je alles gecontroleerd hebt kan je de knop "VERZENDEN" duwen. Wanneer je via de website hebt ingeschreven zal je binnen de 2 dagen bevestiging krijgen op het ingevulde mailadres.

De bestellingen worden afgesloten op 27 oktober 2021.

Naam:
Adres:
Telnr:
Email:
Jules Irresistible (5,00€):
Jules 3-pack(7,00€):
Jules 4-pack (10,00€):

strooper

 

e-max.it: your social media marketing partner
   

KSV Wildert dankt ...  

fixed-jes
   
costermans swa vandenberg dravo stevens jochems
   

Inloggen  

   

We hebben 23 gasten en geen leden online

   
   
© KSV Wildert