Live visitor conversion tracking, Counter, Anti-spam, Heat map, SEO
kbc kbc2
   

Een thuismatch tegen nieuw stabroek. Het weer zat alvast mee want onze ploeg heeft onder een stralend zonnetje kunnen spelen. Ze beginnen eraan met volle goesting! Nieuw stabroek begint sterk en scoren bijna direct hun eerste goal. Maar de wildert laat zich niet doen en even later kan Mylo ook scoren! De wildert krijgt nog een paar mooie kansen en Jolan en Hanne maken bijna een goal. Nieuw stabroek heeft toch ook nog sterke spelers en maken tijdens de match nog verschillende goalen. Stan sluit voor de wildert toch nog mooi af en maakt alsnog een tweede goal. Wat heeft onze ploeg toch weer hun best gedaan en het zijn stuk voor stuk allemaal toppertjes!

U8 Widlert

Groetjes,

Zoë

e-max.it: your social media marketing partner
   

KSV Wildert dankt ...  

fixed-jes
   
costermans swa vandenberg stevens jochems
   

Inloggen  

   

We hebben 9 gasten en geen leden online

   
   
© KSV Wildert